Máte na nás otázku? Skúste sa pozrieť, či už nebola zodpovedaná:

OBSAH:

1.     OZ Zlatý Pes        -        otázky č. 1. až 3.;        - viac o nás.
2.    Canisterapia        -        otázky č. 4. až 4. ;        - viac o canisterapií.
3.    Osveta                  -        otázky č. 5. až 5. ;        - viac o osvetovej činnosti.
4.    Výcvik psov          -        otázky č. 6. až 6. ;       - viac o výcviku psov.

Máte na nás otázku, ktorá nebola zodpovedaná? Kontaktujte nás, alebo nám zanechajte komentár s vašou otázkou dole pod článkom.


 1. Je vaše občianske združenie niekde registrované?
  Áno. Sme riadne registrovaní na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky od začiatku nášho vzniku. Taktiež riadne registrujeme všetky naše verejné zbierky podľa zákonných nariadení SR. V minulosti sme boli registrovaní ako Prijímatelia 2% z daní, v súčasnosti však túto možnosť nevyužívame.
 2. Ako je vaše občianske združenie financované?
  Činnosť nášho združenia je financovaná výlučne z dobrovoľných príspevkov, verejných zbierok a z výplat canisterapeutickej činnosti a výcvikových hodín.
 3. V akom okruhu pôsobíte?
  Pohybujeme sa prevažne v meste Michalovce, v jeho okolí a zvyčajne v oblastiach vzdialených do pol hodiny od Michaloviec. Avšak ak nás chcete kontaktovať a bývate ďalej, resp. miesto, na ktoré by ste nás chceli zavolať, je vzdialenejšie od Michaloviec, skúste sa nám ozvať, dohodneme sa.
 4. Bojím sa psov. Je pre mňa canisterapia vhodná?
  Samozrejme! Práve to môže byť cieľom canisterapie.
 5. Čo je potrebné splniť, ak vás chcem prizvať k osvetovej činnosti?
  Od každej akcie požadujeme jej fotodokumentáciu - pre potreby našej stránky (archív), aby sa o nás mohli dozvedieť i viacerí ľudia, a pre potreby našej propagačnej činnosti - čo znamená, že fotografia z vašej akcie sa môže objaviť na našich propagačných materiáloch, zdarma rozdávaných pri verejných zbierkach. V prípade školských akcií požadujeme rodičmi/zákonnými zástupcami podpísaný súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu podoby tváre odfoteného dieťaťa na fotografií.
 6. V akom veku by mal byť môj pes, ak sa vám chcem ozvať ohľadom výcviku?
  Pracovať so psom sa dá teoreticky v takmer akomkoľvek veku, avšak platí základné pravidlo - čím mladší pes, tým lepšie. Nie je dobré odkladať výcvik psa sa neskôr.

Comments powered by CComment